ART / Lithographs / Giclée 14098004
nr 1409 8004
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. "Längtan". Signed, numbered 4/30, ca 38x27 cm, unframed, sheet: 52x39 cm,
Gicléetryck, "Längtan". Signerad, numrerad 4/30, ca 38x27 cm, oramat löst blad, bladets mått: 52x39 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
Monday August 2 2021
at 19:17:48